בעידן של צילום דיגיטאלי בו ניתן לצלם אינספור תמונות ולבחור רק את המוצלחות, הפך תהליך הדפסת תמונות דיגיטלית להליך נוח, פשוט וקל. לא עוד אלבום תמונות חובבני באיכות ירודה, אלא אלבומי תמונות מקצועיים באיכות מדהימה. ואם בעבר הדרך היחידה של פיתוח תמונות הייתה באמצעות חנות הצילום הקרובה לביתכם, הרי שהיום ישנן מגוון דרכים למען הדפסת תמונות דיגיטלית. במדריך הבא, נסביר מהן הדרכים לפיתוח תמונות דיגיטאליות, ונציין את הפרמטרים השונים לעריכת השוואת מחירים בין שיטות הפיתוח השונות.

היכן כדאי להדפיס תמונות דיגיטאליות?

 • פיתוח עצמאי - כיום ניתן להדפיס את התמונות הנבחרות באופן עצמאי בביתכם, באמצעות מדפסת פוטו ביתית, המוזנת בנייר כרומו מיוחד לתמונות.
 • מעבדות צילום - ניתן לפנות אל חנות הצילום הקרובה עם כרטיס הזיכרון או הדיסק ולפתח את התמונות באמצעות מעבדות הצילום המקצועיות של חנויות הצילום.
 • מכוני העתקות - כיום ניתן להדפיס ולהגדיל תמונות על מגוון חומרים כגון: קאפה, קנבס ועוד.מכון העתקות איכותי ומקצועי מספק שירותים המאפשרים להגדיל תמונות במבחר גדלים ולהדפיסן מבלי לפגוע באיכות התמונה.
 • שירותים מקוונים - מדובר בשיטה מהפכנית של הדפסת תמונות דיגיטלית, שהפכה בשנים האחרונות לשיטה רווחת ונפוצה לפיתוח תמונות באמצעות מאגר רחב של אתרים המספקים שירותי הדפסת תמונות דיגיטלית בצורה מקוונת. אתרים מציעים תוכנות לשימוש אישי, המאפשרות לעצב אלבום דיגיטלי לתמונות הנבחרות, ולקבלם מודפסות או מעוצבות בתוך אלבום באמצעות משלוח של דואר רשום או רגיל עד לבית.

מהם הפרמטרים לביצוע סקר שוק בתחום הדפסת תמונות דיגיטלית?

פיתוח תמונות דיגיטאליות הוא אומנם הליך פשוט, אך כשמדובר במסה של תמונות ההוצאות עלולות להיות גבוהות. לפיכך, אם ברצונכם לפתח סדרה של תמונות דיגיטאליות באיכות גבוהה ושירות פרטיקולארי, מוטב לערוך סקר שוק ולברר איזו חברה תעניק לכם את השירות האדיב, היעיל, המהיר והאיכותי ביותר. בדיוק לשם כך, שקדנו וחשבנו על מספר פרמטרים מהותיים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת החברה המתאימה לביצוע המשימה של הדפסת תמונות דיגיטלית. הפרמטרים הם הבאים:

 • קצב העברת הקבצים - כאשר מדובר בפיתוח של תמונות דיגיטאליות יש חשיבות לקצב העברת הקבצים. חברה שמציעה קצב מהיר של העברת קבצים תהיה טובה יותר מחברה שבה קצב העברת הקבצים הינו איטי.
 • מחיר לתמונה - אין מה לעשות כשעורכים סקר שוק הדבר הכי חשוב הוא המחיר, ובאמת כדאי לבחור את החברות שמעניקות את המחירים ההוגנים ביותר תמורת השירו הטוב ביותר.
 • איכות הפיתוח - לא פחות חשוב מאשר המחיר, איכות פיתוח התמונות הינה קריטית כאשר מדובר בסדרה של תמונות משפחה מאירוע משפחתי חשוב או מטיול גדול בחו"ל. לפיכך, הקפידו לבחון את איכות התמונות באמצעות תיק העבודות של החברה.
 • מחיר המשלוח - כאשר פונים לחברות באינטרנט, חשוב מאוד לברר מהו המחיר בעבור משלוח התמונות.
 • קלות השימוש - ואם בהדפסת תמונות דרך האינטרנט עסקינן, הרי שמדובר בפרמטר חשוב מאין כמותו, זאת כיוון שאנו הגולשים מעוניינים באתר נוח לניווט, תוכנת הפעלה פשוטה, ממשק נוח ונגיש, קצבי תקשורת מהירים, שירות לקוחות פעיל ומינימום בעיות טכניות, בכדי שנוכל לערוך בקלות את אלבום החלומות שלנו, ללא עצבים מיותרים.
 • זמן הביצוע - הרבה פעמים, כאשר מדובר בפרויקט ענק של הדפסת תמונות דיגיטלית לוקח זמן רב עד לגמר פיתוח התמונות, לפיכך מוטב לברר מבעוד מועד כמה זמן דרוש לחברה למען ביצוע המשימה.
 • איכויות טכניות - ככל שהחברה מצוידת בציוד טכני איכותי ומתקדם כך תהליך הדפסת תמונות דיגיטלית יהיה מהיר יותר, יעיל יותר ואיכותי יותר. לכן תמיד מוטב לבחור בחברות המחזיקות את הציוד הדרוש לפיתוח התמונות.
 • סכום הזמנה מינימאלי - ישנן חברות או בתי עסק אשר מחייבים את הלקוח בסכום הזמנה מינימאלי, תנאי מגביל לכל הדעות, העלול להרחיק אתכם מהעסקה.

לסיכום, לפני שאתם רוכשים חתול בשק, דאגו לערוך סקר שוק מקיף ובחרו בחברה המעניקה לכם את מירב השירותים תמורת סכום הגיוני ואיכות גבוהה של הדפסת תמונות דיגיטלית.

נושאים חשובים


מדריך לפיתוח תמונות

פיתוח תמונות היום נעשה כמו שהכול נעשה היום – מהיר, מיידי ובלי יותר מדי התעסקויות.

לקריאה נוספת

מצלמות דיגיטליות דמוי SLR

מצלמות דיגיטליות דמוי SLR מציעות טכנולוגיות מתקדמות ופונקציות של מצלמות מקצועיות בדגמים פשוטים ונוחים יותר.

לקריאה נוספת

מצלמות קנון

מצלמות קנון הפכו לשם דבר בעולם הצילום המקצועי והן נתפסות כמצלמות איכותיות, מתוחכמות ויעילות המצוידות בטכנולוגיה החדישה ביותר בשוק.

לקריאה נוספת

סנכרון תמונות מהמצלמה למחשב

העברת התמונות מכרטיס הזיכרון של המצלמה למחשב מתבצעת באמצעות כבל וכמה פעולות מאוד פשוטות.

לקריאה נוספת

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של עורך דין מוסמך או של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

הבהרה