קורס אפטר אפקטס

במהלך קורס אפטר אפקטס הסטודנטים ילמדו כיצד להשתמש בתוכנת אפטר אפקטס. תוכנה זו משמשת לעיבוד וליצירה של תכני וידאו דיגיטליים וגרפיקה בתנועה. השימוש בתוכנה זו נותן את האפשרות לעבד חומרים דיגיטליים שונים ולטפל בהם עד לשלב האחרון בעיבוד והפקת סרט. תוכנת אפטר אפקטס היא תוכנה בעלת אפשרויות רבות אשר הופכות אותה לתוכנה מקצועית מאוד. בין היתר בתוכנה ניתן לשלב בין קטעי וידאו שונים ולהציג אותם בשכבות שונות אחד על גבי השני. נכון להיום, אפטר אפקטס היא תוכנת עיצוב מובילה בתחומה וניתן להגיע איתה לתוצאות ברמה של אולפני קולנוע.

 

למי מיועד קורס אפטר אפקטס

 

קורס אפטר אפקטס מיועד לכל מי שמתעסק באנימציה,  כמו כן,  התוכנה מיועדת גם למעצבים וגרפיקאים, אנימטורים, אנשי שמתעסקים בעיצובי תלת מימד, עורכי וידאו, צלמי וידאו, אנשים שמתעסקים בתחום הקולנוע ועוד. מומלץ להגיע עם ידע קודם בתוכנות גרפיקה.

ניתן לומר כי הקורס הזה מיועד לכל אדם שמתעסק בעיצוב ורוצה לקחת את רמת העיצוב שלו שלב אחד קדימה.

כדי להשתמש בתוכנת אפטר אפקטס יש צורך במחשב חזק ואיכותי, זאת מכיוון שקבצי וידאו דיגיטליים בעלי איכות גבוהה דורשים מהמחשב להתאמץ, עריכה של מספר שניות בקטע וידאו באיכות גבוהה יכולה לקחת מספר שעות על המחשב שאינו חזק ואיכותי מספיק.

 

סוגי קורסים שונים באפטר אפקטס

 

קורס אפטר אפקטס למתחילים - קורס אפטר אפקטס למתחילים מיועד לעורכי וידאו, גרפיקאים ולכל אדם שמתעסק בעיצוב ורוצה להכיר את התוכנה ואת השימושים הפשוטים בה.

קורס אפטר אפקטס למתקדמים - תוכנת אפטר אפקטס מתאימה לעריכת וידאו במגוון רמות. אנשים הקורס מיועד לאנשים העוסקים בתחום ורוצים לשלוט בתוכנת האפטר אפקטס שליטה מלאה. זאת מכיוון שבתוכנה קיימת האפשרות לעבוד עם אינסוף מדיות וגורמים שונים כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

אפטר אפקטס לאולפן - קורס אפטר אפקטס לאולפן מכין את בוגרי הקורס לשימוש בתוכנה לצורך עבודה באולפנים מקצועיים. במהלך הקורס הסטודנטים לומדים איך לשלב בין וידאו לאנימציה דיגיטלית וכיצד להתאים את התוצאות לצרכים של האולפן.

 

מהן אפשרויות התעסוקה בתחום זה?

 

לאנשים אשר סיימו קורס אפטר אפקטס יש מגוון רחב של אפשרויות עבודה, קיים ביקוש רב בשוק לעורכי וידאו, גרפיקאים ואחרים אשר יודעים להשתמש באפטר אפקטס. אפשרויות התעסוקה הקשורות לתחום זה כוללות את: תעשיית הקולנוע והטלוויזיה, תעשיית הפרסום, עריכת קליפים למיניהם, עריכת סרטי תדמית לעסקים שונים, אולפני הפקות, עיצוב אנימציה ועוד.

כללי
עריכת תמונות
שימושון
סקירות
Canon
יסודות הצילום