מדי יום נשמעים בחדשות דיווחים מדאיגים על התעללויות בחסרי ישע, גניבות, שקורות לאור יום, תאונות ואסונות, שאילולא הימצאותן של מצלמות נסתרות, לא היו מתגלות. במציאות של ימנו, מציאות נסתרות הן הכרח ולא רשות לכל אדם פרטי או עסק, הנותן שירותים או מחזיק בסחורה, בכל מקום בישראל. מהן היתרונות של מצלמות נסתרות, וכיצד הן יתרמו לרמת הביטחון היום יומית בעסק ובבית שלכם? ואיזו מצלמה נסתרת תתאים לשימושים שלכם?

היתרונות של מצלמות נסתרות

היתרון הראשון - אינן בולטות לעין

מצלמות נסתרות, כשמן כן הן, אינן בולטות לעין, ומוסוות באמצעים שונים, כמו גלאי עשן, מראות ועוד. הן אינן מפריעות לשגרת החיים, וההימצאות שלהם במרחב, אינה מורגשת. ניתן להציב אותן בכניסה לבית העסק, מאחורי קופות המכירה, בכניסה לבית, בעינית הדלת, במטען הטלפון, בשלט הרכב, בתיק, משקפיים, בקובייה, בשעון מעורר, ואפילו במסגרת תמונה, בכניסה לחניון, לחצר או לכל מרחב, אשר בו קיים "שטח מת", או חשש לניסיון פריצה.

היתרון השני - נגישות ותפעול פשוט

מצלמות נסתרות אומנם טומנות טכנולוגיה משוכללת ואיכותית, אך עדיין קלות עד מאוד לתפעול, הן מתחברות לכל מחשב PC, מערכת וידאו במעגל סגור, ואף חלק מהגרסאות נתמכות ברשת האינטרנט, ומשדרות אליה, במשך שבעה ימים בשבוע, ו24 שעות. כך שאתם נשארים מעודכנים תמיד, ונגישים לציוד או לרכוש שלכם בשלט רחוק. ניתן להתקין מצלמות נסתרות נטענות, אלחוטיות כמעט בכל מקום, בחלק מהמצלמות ניתן להוסיף רמקול לתיעוד של סאונד. עם חיבור נכון של המצלמות לרשת, תוכלו לאחסן את תכולת הסרטונים על גבי ענן, או על גבי דיסקים ניידים לגיבוי, אליהם תוכלו לגשת בכל עת, שתצטרכו.

יתרון נוסף - נגישות גבוהה לחומר המוקלט

גם אם בחרתם במצלמה המשוכללת ביותר בשוק, אם לא תהיה לכם נגישות קלה וברורה לחומר המצולם, הרי שלא תוכלו להפיק ממנה תועלת. מצלמות נסתרות איכותיות מוצעות, בדרך כלל, עם חיבור קל לרשתות שלכם, כך שהמידע נשמר בנגישות גבוהה, כל שעליכם לעשות הוא לחפש את החומר המצולם לפי התאריך והשעה המשוערת, והמידע יוצג לכם במהירות ובבהירות.

איזו מצלמה נסתרת תתאים לשימושים שלכם?

מצלמות נסתרות מגיעות במספר גדלים ושימושים. קיימות מצלמות ניידות, המתאימות בעיקר לבלשים, אנשי כוחות הביטחון וכל מי שנדרש לנגישות ניידת למידע, וכן מצלמות קבועות, אשר מותקנות בבתים, חניונים, כניסה לחנויות ועוד. כאשר אתם נדרשים לתוצרים איכותיים במיוחד, בחרו במצלמות נייחות, שכן תמיד ניתן לגבות אותן עם מצלמות ניידות. ובטרם הקניה, בקשו חוות דעת וייעוץ מקצועי מטעם מומחה בתחום.

לסיכום, כפי שניתן לראות, מצלמות נסתרות מהוות עולם ומלואו. תוכלו לבצע בהן שימוש נייח ושימוש נייד, תוכלו להסוות אותן כמעט בכל אמצעי, והכי חשוב, תוכלו לגשת למידע הרלוונטי בקלות ובמהירות.

נושאים חשובים


מדריך לפיתוח תמונות

פיתוח תמונות היום נעשה כמו שהכול נעשה היום – מהיר, מיידי ובלי יותר מדי התעסקויות.

לקריאה נוספת

מצלמות דיגיטליות דמוי SLR

מצלמות דיגיטליות דמוי SLR מציעות טכנולוגיות מתקדמות ופונקציות של מצלמות מקצועיות בדגמים פשוטים ונוחים יותר.

לקריאה נוספת

מצלמות קנון

מצלמות קנון הפכו לשם דבר בעולם הצילום המקצועי והן נתפסות כמצלמות איכותיות, מתוחכמות ויעילות המצוידות בטכנולוגיה החדישה ביותר בשוק.

לקריאה נוספת

סנכרון תמונות מהמצלמה למחשב

העברת התמונות מכרטיס הזיכרון של המצלמה למחשב מתבצעת באמצעות כבל וכמה פעולות מאוד פשוטות.

לקריאה נוספת

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של עורך דין מוסמך או של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

הבהרה