מצלמות JVC

היא הייתה פעם אחת המלכות של מוצרי החשמל בישראל וגם בעולם ואז, לאט לאט, קצת נעלמה. אבל לא חברה כמו JVC תיעלם לנצח. היא חזרה בגדול והיום היא מייצרת DVD, מערכות סטריאו, טלוויזיות וכמובן מצלמות, הכל ברמה הגבוהה ביותר, כמיטב המסורת של החברה.

מהממציאות של הוידיאו ועד למומחית של מצלמות וידיאו

בעבר, כששוק מכשירי הוידיאו פרח, אי שם לפני המצאת ה-DVD וחבריו, כמעט בכל בית היה אפשר למצוא מכשיר של JVC. החברה הייתה מחלוצות הווידיאו והתמחתה בייצורם. זאת הסיבה בין השאר לכך שבשנים האחרונות, עם דעיכת המכשיר המקליט הזה, גם החברה קצת נעלמה.

אבל היום החברה נמצאת חזק מאוד בתמונה

כשמריחים הזדמנות עסקית לוקחים אותה בשתי ידיים וזה מה שעשתה גם החברה היפנית. היא הבינה מספיק מהר שכללי המשחק השתנו והחלה לייצר ולשווק מכשירי DVD (באופן די טבעי, הרי אלו החליפו את המוצר המזוהה איתה אולי יותר מכל), טלוויזיות LCD ואחרות ואף מערכות סטריאו משוכללות. אבל מעל לכל עמד מוצר אחד- מצלמות.

אי אפשר להגיד ש-JVC היא מותג ענק בתחום המצלמות הדיגיטליות. יצרניות רבות אחרות הן שם דבר בתחום של אמרת מצלמות וידיאו- קראת ל-JVC

לאורך כל שנות פעילותה, גם כשהייתה בשיאה וגם בשנות השפל, JVC המשיכה לשווק ולהתמחות בייצור מצלמות וידיאו. אלו כנראה יהיו תמיד ספינת הדגל של החברה ויהוו עבורה את המוצר הבכיר. צילום וידיאו, מקצועני או חובבני, יהיה מבוקש תמיד. המצלמות של החברה היפנית יהיו תמיד האופציה הראשונה.

מה כוללת מצלמת וידיאו חדשנית של JVC?

נכון, כבר אז, בתחילת שנות ה-90, כשבכל בית היה אפשר למצוא מצלמה מהסוג הזה, החברה היפנית הייתה מהמובילות. מצלמות וידיאו שלה נמכרו בקצב מסחרר, גם עבור רשתות טלוויזיה ידועות. אבל היום, הכל קפץ מדרגה קדימה ותוכלו למצוא בחנויות גם מצלמות דיגיטליות לצילום וידיאו של החברה היפנית.

אז מה מציעות המצלמות של החברה? גם מצלמת הכתף (משמשת בעיקר עבור צילום מקצועי) וגם מצלמת יד (לשימוש ביתי) מציעות זום אופטי, עדשה רחבת זווית, הקלטה של לפחות שש שעות על גבי כרטיסי זיכרון, מסךLCD להצגת התמונה עבור הצלם וממשק נוח להפעלה. ממש כמו מצלמה דיגיטלית רגילה.

מצלמות ביתיות חדשניות של JVC

לטובת רוב הגולשים, כדאי שנתעכב מעט יותר על אותה מצלמה ידנית של החברה. כמובן שאנחנו מדברים גם כאן על מצלמה דיגיטלית עבור צילום וידיאו, אבל זו לא סתם מצלמה: הדבר הראשון שמבחינים בו הוא המשקל המפתיע של המצלמה- פחות מחצי ק"ג יחד עם הסוללה. מסך התצוגה הוא גם מסך מגע וההקלטה יכולה להגיע עד שבע שעות. מדהים.

וכמה זה עולה לנו?

למרות שמדובר במצלמות שכוללות באמת את כל החידושים האפשריים בתחום, הן לא עולות הון תועפות. ניתן למצוא מצלמה שתתאים לכל בית, בסכומים שנעים בין 1,200 ₪ ל-3,500 שקלים. באמת שלא מדובר בסכומים גדולים מידי עבור מה שתקבלו בתמורה. מצלמות של JVC הן השקעה בטוחה. כדאי גם לכם לנסות.

נושאים חשובים


מדריך לפיתוח תמונות

פיתוח תמונות היום נעשה כמו שהכול נעשה היום – מהיר, מיידי ובלי יותר מדי התעסקויות.

לקריאה נוספת

מצלמות דיגיטליות דמוי SLR

מצלמות דיגיטליות דמוי SLR מציעות טכנולוגיות מתקדמות ופונקציות של מצלמות מקצועיות בדגמים פשוטים ונוחים יותר.

לקריאה נוספת

מצלמות קנון

מצלמות קנון הפכו לשם דבר בעולם הצילום המקצועי והן נתפסות כמצלמות איכותיות, מתוחכמות ויעילות המצוידות בטכנולוגיה החדישה ביותר בשוק.

לקריאה נוספת

סנכרון תמונות מהמצלמה למחשב

העברת התמונות מכרטיס הזיכרון של המצלמה למחשב מתבצעת באמצעות כבל וכמה פעולות מאוד פשוטות.

לקריאה נוספת

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של עורך דין מוסמך או של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

הבהרה