מצלמות קנון

מצלמות קנון הפכו לשם דבר בעולם הצילום המקצועי והן נתפסות כמצלמות איכותיות, מתוחכמות ויעילות המצוידות בטכנולוגיה החדישה ביותר בשוק ומעוצבות בצורה אופטימאלית למשתמש.חברת קנון, שהחלה את דרכה לפני כשבעים וארבע שנים, פילסה את דרכה לצמרת חברות האופטיקה והצילום בעולם וכיום היא נחשבת למותג מסחרי עולמי ורווחי.במאמר הבא, נסקור את ההיסטוריה של חברת קנון ונמליץ על דגמי מצלמות קנון מוצלחים במיוחד עבור המשתמש.

מיהי חברת קנון?

חברת קנון השוכנת היא תאגיד יפני כלל עולמי, השוכנת בטוקיו ומתמחה בייצור של מצלמות, מוצרי אופטיקה, מדפסות ומכונות צילום.

קנון על שום מה?

מקור שמו של תאגיד הענק היפני קנון, טמון בשמה של המצלמה הראשונה שפיתחה החברה שכונתה אז: KWANON ומשמעותה אלילה – הלא היא אלילת הרחמים הבודהיסטית. עם צאתה של המצלמה המסחרית הראשונה והמשודרגת של קנון נקראה המצלמה כבר Hansa Canon ולימים הפכה החברה למותג מסחרי ולשם עולמי בתחום מוצרי האופטיקה והצילום המקצועיים והמתקדמים ביותר בעולם כולו.מאז, הפכו מצלמות בית קנון לאחד ממוצרי האופטיקה הנמכרים ביותר בעולם.

מצלמות קנון – איך הכול התחיל?

ובכן, מעשה שהיה כך היה: בשנת 1933 חברו יחדיו: המאסטרו יושידה גורו, הנושא בתואר של כבוד, בשל השתייכותו למסדר הסמוראים העתיק ביפן וגיסו אוצ'ידה סאבורו, לטובת הקמת חברה למחקר ולפיתוח של מצלמות איכותיות.בשנת 1934, הוצג דגם האבטיפוס הראשון לבית קנון – מצלמת ה - Kwanon 35 מ"מ, אשר היה למעשה מעין העתק למצלמת הלייקה הגרמנית המפורסמת, אשר שודרג קלות.בראשית ימיה, נעזרה קנון בעדשות ה - Kasyapa שסיפקה לה חברת ניקון ולאחר שנים מספר דרכיהן נפרדו ובשנת 1935 החלה בייצור המצלמה המסחרית הראשונה שלה, שנקראה Hansa Canon וכך למעשה הפך שמה המסחרי של החברה מקנוון לקנון.כיום, נחשבת קנון לאחת מחברות האופטיקה והצילום הרווחיות בעולם, העושה את מרבית רווחיה דווקא ממכירת מכונות צילום דיגיטליות ואנלוגיות.בשנת 2006, הודיעה הנהלת חברת קנון כי היא מפסיקה את ייצור קו המצלמות האנלוגי ובוחרת להתמקד בייצור קו המצלמות הדיגיטלי בלבד ואף כי היא מתעתדת להיכנס אל תחום ההקרנה וייצור הטלוויזיות.

מצלמות מומלצות מבית קנון

במהלך השנים פיתחה וייצרה חברת קנון, למעלה ממאות מצלמות ועדשות אופטיות מתקדמות ומתוחכמות, כאשר המומלצות מביניהן הן מצלמות הבאות:

  • בקטגוריית מצלמות הריפלקס המקצועיות נכללות מצלמות קנון הבאות: קנון EOS 5D MARK II, קנון EOS500D, קנון EOS 1D Mark IIN וקנון EOS350D.
  • בקטגוריית מצלמות הדיגיטל הקומפקטיות נכללות מצלמות קנון הבאות: קנון POWERSHOT SX1, קנון PowerShot D10 , קנון PowerShot A650 is, קנון PowerShot A450, קנון PowerShot S5 IS ו – קנון IXUS 85 IS.
  • בקטגוריית מצלמות הוידאו נכללות מצלמות קנון הבאות: בין מצלמות הוידאו בפורמט פלאש מככבות מצלמות קנון LEGRIA FS200 וקנון FS100, בין מצלמות הוידאו בפורמט HD מככבות מצלמות קנון XH G1s וקנון XH A1 ובין מצלמות הוידאו בפורמט DVD מככבות מצלמות קנון DVD DC 40, קנון DC21 DVD וקנון DC 410.

אז במידה ואתם עדיין מתחבטים בשאלה איזה מותג אופטי מקצועי ראוי להיות שלכם ? - אין ספק כי קנון הוא המותג הראוי ביותר. מצלמת קנון מספקת לכם טכנולוגיה, חדשנות, נוחות, יעילות, עדשות חדות ועיצוב מהפנט ההופך באחת כל מצלמת קנון למצלמה איכותית.לסיכום, אם ברצונכם לרכוש מצלמה איכותית ומקצועית, אשר תאפשר לכם להנציח אירועים מרגשים בחייכם באיכות גבוהה מצלמות קנון יעשו למענכם את העבודה המושלמת.

1
2

 
הצג הכל 

מצלמות דיגיטליות דמוי SLR

מצלמות דיגיטליות דמוי SLR מציעות טכנולוגיות מתקדמות ופונקציות של מצלמות מקצועיות בדגמים פשוטים ונוחים יותר.

1
2

 
הצג הכל 

נושאים חשובים


מדריך לפיתוח תמונות

פיתוח תמונות היום נעשה כמו שהכול נעשה היום – מהיר, מיידי ובלי יותר מדי התעסקויות.

לקריאה נוספת

מצלמות דיגיטליות דמוי SLR

מצלמות דיגיטליות דמוי SLR מציעות טכנולוגיות מתקדמות ופונקציות של מצלמות מקצועיות בדגמים פשוטים ונוחים יותר.

לקריאה נוספת

מצלמות קנון

מצלמות קנון הפכו לשם דבר בעולם הצילום המקצועי והן נתפסות כמצלמות איכותיות, מתוחכמות ויעילות המצוידות בטכנולוגיה החדישה ביותר בשוק.

לקריאה נוספת

סנכרון תמונות מהמצלמה למחשב

העברת התמונות מכרטיס הזיכרון של המצלמה למחשב מתבצעת באמצעות כבל וכמה פעולות מאוד פשוטות.

לקריאה נוספת

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של עורך דין מוסמך או של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

הבהרה