טיפים התקנת מצלמות אבטחה לבית

מצלמות אבטחה לבית הן מוצר חשוב ביותר עבור ביטחונם של בני הבית ולכן לקוחות רבים מזמינים אצל אנשי המקצוע העוסקים בתחום זה, מצלמות כדי לצלם באופן עקבי את כל מה שקורה בסביבת הבית.

התפקיד של מצלמות אבטחה

המציאות העכשווית היא שיש לא אחת זרים אשר מתקרבים הביתה למטרות שונות כמו פריצה, גניבה ועוד. לכן המטרה של בעלי הנכס היא ליצור טבעת מהודקת על כל הכניסות הביתה ולא לאפשר את כניסתם של הזרים לשטח הפרטי.

לצורך כך משתמשים בכמה אמצעי הגנה שלכל אחד מהם יש את היתרון שלו. ברוב המקרים מתקינים מערכת משולבת, אשר כוללת מצלמות אבטחה לבית וגם מערך הרתעה אשר מודיע בזמן על כל פעילות חשודה שנראית בתוך הבית או מחוצה לו.

התקנה של מצלמות אבטחה

לאור החשיבות הרבה של התקנת מצלמות אבטחה לבית, ההמלצה היא להתקין אותן לפני הכניסה למגורים בבית חדש. אם הצורך נוצר כאשר כבר גרים בדירה, כדאי לבצע את ההתקנה ללא דיחוי.

אנשי המקצוע בתחום מצלמות אבטחה לבית מגיעים בשלב הראשון הביתה כדי לבחון את השטח ולקבל החלטה באילו מיקומים כדאי להתקין את המצלמות. הם בוחנים את פתחי הכניסה והיציאה, הדלתות, המרפסות, החצר ובהתאם לכך ממליצים על אופן הרישות של המצלמות. יש מקרים שבהם מדובר במצלמה אחת או שתיים ומקרים אחרים שבהם ההמלצה היא על כמות גדולה של מצלמות, כיוון שהשטח הוא גדול ויש להיות ערוכים לכל תרחיש.

צילום תמידי של הבית

כאשר מתקינים מערכת של מצלמות אבטחה לבית יש לוודא שיש בה מערכת גיבוי איכותית. בדרך זו אפשר תמיד לשלוף מתוך הגיבוי את המידע המצולם על דברים אשר קרו במהלך הלילה או במהלך היום, הן אם בני הבית שהו בדירה או לא.

בבתים רבים יש ילדים שמגיעים הביתה לאחר הלימודים ונותרים בהם כמה שעות עד שההורים חוזרים מהעבודה. לכן יש צורך אקוטי להגן עליהם. כאשר יש מצלמות אשר מכוונות על כל הפתחים האפשריים הילדים מוגנים. כמו כן ליד שער הכניסה לחצר מתקינים אינטרקום, אשר פותח את השער רק באמצעות קוד. בדרך זו הילדים אינם מאפשרים לזרים לחדור פנימה ובכל מקרה של חשש בוחנים את הדברים בזמן אמת.

בחירה של מתקין למצלמות אבטחה

לאור החשיבות הגבוהה של מצלמות האבטחה כדאי לקבל המלצות מחברים או מקרובי משפחה על מתקין איכותי אשר ביצע בביתם התקנה של מצלמות בטיב מעולה, שיש להן את כל הפונקציות הנדרשות לצילום, הרתעה וגיבוי.

אם הם היו מרוצים מהמקצועיות שלו, כדאי לבדוק אתו על אילו מערכות הוא ממליץ ומהן העלויות של כמות המצלמות הנדרשת לבית זה. בהתאם לנתונים הללו יש לבחון את האופציות ולהזמין התקנת המערכת המושלמת.

כללי
עריכת תמונות
שימושון
סקירות
Canon
יסודות הצילום