עוד בנושא מצלמות קנון:

מצלמות וידאו Canon

אצל כל אחד מאיתנו קיים הרצון הברור לתעד רגעים חשובים בחיים או רגעים יוצאי דופן שלא בהכרח יחזרו. לא פעם אנחנו מתחרטים שאין בקרבת מקום מצלמת וידאו לתיעוד אותם רגעים, כך שלא נוכל לצלם את צעדיו הראשונים של הילד שלנו או את השקיעה יוצאת הדופן שראינו אתמול.

בשנים האחרונות הפכו מצלמות וידאו למוצר הכרחי בכל בית. בבתים רבים ישנן מצלמות דיגיטליות, הכוללות תכונה של צילום וידאו. אבל אף אחת מהן לא משתווה לאיכות הצילום של מצלמות וידאו דיגיטליות. ישנן חברות רבות שעוסקות בייצור של מצלמות וידאו, ביניהן חברת קנון האיכותית. בין מצלמות וידאו Canon ניתן למצוא מגוון מצלמות, הכוללות דגמים כמו: Canon FS11, Canon FS200, Canon FS306,Canon HV40, Canon Elura 60, Canon ZR90.

הייחודיות של מצלמות וידאו Canon

חברת קנון היפנית, מתמחה בייצור מצלמות וידאו. קנון ידועה ביכולת שלה לייצר מצלמות וידאו Canon דיגיטליות איכותיות בעלות ביצועים מתקדמים, איכות תמונה מעולה וטכנולוגיה גבוהה. רוב מצלמות הוידאו של קנון כוללות זום אופטי ודיגיטלי, מאפשרות עריכת סרט מבלי להעבירו למחשב, כוללות מרכיב שמע (אודיו) איכותי, מאפשרות צילום לילה וכוללות אפשרות של צילום סטילס ברמה גבוהה.

כמו שכבר צויין, חברת קנון מייצרת מצלמות וידאו Canon רבות וטובות. כדי לבחור מצלמת וידאו מתאימה, עליכם לחשוב מה הצורך שלכם. האם חשובה לכם מצלמה מהירה במיוחד? או אולי מצלמת וידאו המאפשרת צילום אובייקטים רחוקים מאוד? האם אתם צריכים מצלמה מסיבית או מצלמה דקה וקלילה? מצלמה לצורך צילום יום או צילום לילה? לאחר שסימנתם לעצמכם את התכונות החשובות לכם בצילום, השורות הבאות יהפכו רלוונטיות עבורכם.

מצלמות וידאו - המלצות

לחברת קנון מצלמות וידאו שונות המתאימות לסוגי משתמשים שונים ולצרכים מגוונים. נסקור עתה חלק מן המצלמות המומלצות של קנון.

המצלמה המומלצת הראשונה היא דווקא אחת המצלמות הוותיקות במצאי של מצלמות וידאו Canon - מצלמת Canon FS11. מלבד התכונות שהוזכרו לעיל, מצלמת וידאו זו עובדת בצורה מהירה ביותר והיא מתחילה לפעול מיד עם לחיצה על כפתור ההקלטה, בלי צורך להמתין. בנוסף, למצלמה יש בולם זעזועים ברמה גבוהה, כך שהמידע נשמר גם בתנאי שטח קשים.

מצלמת הווידיאו Canon DC211 היא עוד אחת מתוך מצלמות וידאו Canon האיכותיות. מצלמה זו כוללת זום אופטי ענק של 35X, יחד עם עינית רחבה ומייצב תמונה אלקטרוני (מונע תנודות לא רצוניות בעת הצילום). המצלמה מאפשרת צילום בטכנולוגיית Dual Layer, כלומר צילום בזמן כפול.

מצלמת הקנון Canon Elura 60 נחשבת מצלמה קלה ונוחה לשימוש, היא מאפשרת צילום חושך בהיר ונוח במיוחד וכן כוללת מרכיב אודיו ברמה גבוהה מאוד.

מצלמה נוספת של קנון היא מצלמת Canon ZR90. מדובר במצלמה בעלת תפעול אינטואיטיבי ומיקום לחצנים נוח במיוחד.

צלמים מקצועיים יוכלו להנות ממצלמת Canon HV30. מצלמה זו עובדת בטכנולוגיית Full HD, והיא מכילה את מעבד קנון DIGIC DV II האיכותי. באמצעות מעבד זה הצילום הופך למדוייק ומהיר יותר.

חברת קנון מייצרת סוגים נוספים של מצלמות וידאו. המלצות על המצלמות השונות תוכלו למצוא באתר זה ובאתרי השוואה נוספים.

כללי
עריכת תמונות
שימושון
סקירות
Canon
יסודות הצילום