חברת Canon היא חברה יפנית הקיימת בשוק כבר 70 שנה. החברה מתמחה בייצור מוצרי אלקטרוניקה שונים וביניהם מצלמות, מדפסות, סורקים, יומנים אלקטרוניים, מכונות צילום וטלוויזיות. מצלמות דיגיטליות של קנון הן המוצר המוכר והנפוץ ביותר שמספקת החברה. בין מצלמות הסטילס הדיגיטליות ניתן למצוא את Canon powershot sx200, Canon sx110, 0Canon A110,Canon powershot A2000, Canon EOS50D ועוד רבות וטובות. בין מצלמות הוידאו הדיגיטליות של חברת קנון ניתן למצוא את Canon HF200, canon FS100 ,Canon FS-11 , Canon Vixia HG21 וכן הלאה, וגם כאן הרשימה עוד ארוכה.

עובדות שכדאי לדעת על חברת Canon:

 • חברת קנון היא חברה יפנית שנוסדה בשנת 1937.
 • שמה של החברה מושפע מאלת רחמים בודהיסטית "קוואנון".
 • בשנים הראשונות להקמת החברה עמד בראשה מאסטר יושידה גורו, השייך למסדר הסמוראיים העתיק.
 • כיום המטה המרכזי של החברה נמצא ביפן אך יש לה סניפים ברחבי העולם.
 • נכון לסוף שנת 2008, רווחי החברה עלו על 3 מיליארד דולר.
 • עד לשנת 2006, חברת קנון עסקה גם בייצור מצלמות אנלוגיות. החל מאותה שנה, יצאו לשוק רק מצלמות דיגיטליות של קנון.
 • מלבד מצלמות סטילס ווידאו דיגיטליות, חברת קנון עוסקת בייצור עדשות מתחלפות וכן מקרני LCD, המשמשים אביזרי עזר לשדרוג מצלמות קנון.
 • חברת קנון מייצרת מצלמות מסוגים שונים: מצלמות דיגיטליות קומפקטיות לשימוש ביתי, מצלמות דמויות רפלקס, מצלמות רפלקס (SLR) לשימוש מקצועי ומצלמות DSLR, שהן מצלמות רפלקס דיגטליות.
 • נכון לסוף שנת 2008, מצלמות דיגיטליות של קנון אחראיות ל-25% מרווחי החברה.

מדוע דווקא מצלמות דיגיטליות של קנון?

כיום קנון נחשבת לשולטת בתחום הצילום בארץ ובעולם. הסיבות לכך הן רבות:

 • חברת ניקון וחברת קנון הן היחידות המייצרות הן מצלמות והן אביזרים נלווים למצלמות דיגיטליות, כגון עדשות מתחלפות, מקרופונים ומקרני LCD. עובדה זאת מבטיחה שהמצלמה כולה תיהיה מיוצרת על ידי אותה חברה ובאופן כזה תובטח איכותה של המצלמה, מקצועיותה וכמובן האחריות הנלווית לה.
 • מצלמות דיגיטליות של קנון הן היחידות אשר כוללות מעבד DIGIT ברמה גבוהה. רובן של מצלמות קנון כוללות כיום מעבד DIGIT 4, בדומה למצלמת הסטילס הדיגיטלית Canon powershot sx200. המעבד משפיע באופן משמעותי על מהירות הביצועים של המצלמות, מייעל את השימוש במצלמות, חוסך באנרגיית הסוללה ומקטין רעשי רקע.
 • בתוך מצלמות דיגיטליות של קנון מוטמעת תכונה נפלאה של זיהוי פנים. במצלמות מתקדמות במיוחד, המצלמות מסוגלות לזהות את הפנים גם כאשר הם בפרופיל. באמצעות תכונה זו, המצלמה מתמקדת בפנים שהיא מכירה והצילום הופך להיות פשוט ומדוייק יותר.
 • מצלמות דיגיטליות של קנון כוללות צג LCD גדול, המגיע לרוב עד לגודל של 3.0 אינץ'. ישנן מצלמות אשר המסך שלהם מתהפך וניתן להראות למצולם את הצילום תוך כדי פעולה.
 • בדומה למספר מצלמות דיגיטליות של ספקים אחרים, מצלמות דיגיטליות של קנון כוללות רזולוציה גבוהה של עד 15.1 מגה פיקסל, מנגון ייצוב תמונה השומר על התמונה מפני רעידות טבעיות, טכנולוגיית HD, מנגנון למניעת עיניים עצומות (ייחודי) או אדומות, מצבי צילום מגוונים ותקשורת פשוטה עם מכשירי הוידאו, המחשבים והמדפסות.
 • תפעול מצלמות קנון לרוב יהיה פשוט ונוח, התפריטים מובנים, האייקונים ברורים והקשר ביניהם נוח לשימוש. יותר מכך, ישנם אף מצלמות, כגון מצלמת הוידאו Canon HF200, אשר בהן ניתן לשנות את התפריט ולהתאימו לשימוש הנוח לכם.
 • מרביתן של מצלמות הרפלקס המקצועיות של קנון עובדות בטכנולוגיית EOS, שפירושה מערכת ניקוי חיישן. מערכת זו מונעת מאבק או לכלוך להצטבר וכך שומרת על איכות הצילום והתמונה. בנוסף, חברת קנון דואגת שהמצלמות אותן היא מייצרת יראו תמיד אלגנטיות ויפות מבחינה חיצונית, והצבעוניות של מצלמות קנון עוצרת נשימה. בין הצבעים המטאליים אותם מספקת חברת קנון, מלבד שחור, ניתן למצוא גם כסוף, זהב, אדום, כחול, ורוד ואף צבע סגול יין, כמו שניתן לראות במצלמת הוידאו הדיגיטלית canon FS100. 

לסיכום, ניתן לראות באופן חד משמעי, שמצלמות דיגיטליות של קנון מצוידות בכל מה שניתן להעלות על הדעת. הן מגיעות מבית ייצור מפואר ומקצועי, כך שמובטחות הנאה ותחושת בטחון לכל רוכש ומשתמש.

נושאים חשובים


מדריך לפיתוח תמונות

פיתוח תמונות היום נעשה כמו שהכול נעשה היום – מהיר, מיידי ובלי יותר מדי התעסקויות.

לקריאה נוספת

מצלמות דיגיטליות דמוי SLR

מצלמות דיגיטליות דמוי SLR מציעות טכנולוגיות מתקדמות ופונקציות של מצלמות מקצועיות בדגמים פשוטים ונוחים יותר.

לקריאה נוספת

מצלמות קנון

מצלמות קנון הפכו לשם דבר בעולם הצילום המקצועי והן נתפסות כמצלמות איכותיות, מתוחכמות ויעילות המצוידות בטכנולוגיה החדישה ביותר בשוק.

לקריאה נוספת

סנכרון תמונות מהמצלמה למחשב

העברת התמונות מכרטיס הזיכרון של המצלמה למחשב מתבצעת באמצעות כבל וכמה פעולות מאוד פשוטות.

לקריאה נוספת

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של עורך דין מוסמך או של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

הבהרה