מחפשים מצלמה דיגיטלית חזקה במיוחד? כזו שתשרת אתכם שנים ארוכות? מצלמת Canon Powershot sx10 בהחלט עונה על הצורך הזה. מצלמת ה- Canon Powershot sx10 היא מצלמת סטילס ווידאו מתוחכמת במיוחד, וכמו שניתן ללמוד משמה, היא מיוצרת ע"י חברת קנון היפנית. חברת Canon מהווה את אחת החברות הותיקות בשוק המצלמות. החל משנת 1933, עסקה החברה במחקר, פיתוח וייצור מצלמות איכותיות. בשנים הראשונות השתמשה חברת קנון בחלפים השייכים לחברות אלקטרוניקה אחרות, אך מאז עברה החברה שינוי משמעותי וכיום היא מהווה סמל למקוריות ואיכות.

ה- Canon Powershot sx10 מהווה את אחת ממצלמות הדגל של החברה ובהחלט מדגימה מקוריות ואיכות. למצלמת ה-sx10 אפשרויות צילום רבות במיוחד, כך שתמיד תתקבל התמונה הרצויה ואף הרבה יותר. למרות היותה מצלמה קומפקטית, מצלמת ה- Canon sx10 כוללת מרכיבים של צילום מקצועי ויחד עם זאת, נוחה ופשוטה לתפעול. כיום נדיר למצוא מצלמות דיגיטליות שמיועדות לשימוש ביתי וכוללות מפרט כה מגוון. אחד הפרופילים הייחודים למצלמה דיגיטלית זו הוא הזום האופטי 20X שלה. יחד עם זום דיגיטלי 4X ורזולוציית צילום של 10 מגה פיקסל, כל צילום יוצא מדויק להפליא.

רוצים עוד? אם תוך כדי צילום וידאו, חשקה נפשכם בצילום רגע מסויים כתמונת סטילס, מצב הMovie Snap מיועד בדיוק בשבילכם ומאפשר צילום סטילס תוך כדי תנועה! מצלמת Canon Powershot sx10 מיועדת למנוע מצבים של צילום מטושטש על ידי מייצב התמונה האופטי ובעזרת רגישות החיישן (ISO) הגבוהה שלה. אם מצב הרוח שלכם רומנטי במיוחד ורציתם לתפוס את הים בשקיעה, המצלמה בהחלט מסוגלת לעשות זאת והיא מצליחה לייחד רגעים, גם אם הם נמשכים לאורך זמן. מצלמת הקנון sx10 מסוגלת להפעיל את הזום בצורה כה מהירה עד כי תוכלו לתפוס כל הבעת פנים וכל רגש, גם אם רחוקים מכם.

מסוקרנים לדעת עוד על מצלמה דיגיטלית נפלאה זו? הרי לכם פרטים נוספים: מצלמת ה- Canon Powershot sx10 קיימת בצבע שחור. ובנוסף, כיוון שכל צלם, אפילו צלם מקצועי, עלול לרעוד בעת הצילום, עיצבה חברת Canon את המצלמה עם מעין ידית מפותלת מעט לאחיזה מושלמת, יציבה ונוחה. המצלמה כוללת מסך LCD סיבובי רחב של 2.5 אינצ', מה שמאפשר התבוננות קרובה ומדוייקת ככל האפשר, גם בצילומי הסטילס וגם בצילומי הוידאו. מצלמת ה-sx10 כוללת עד 24 אפשרויות צילום שונות, כגון: צילום יום ולילה, צילום נרות, צילום אובייקט בתזוזה, צילום עצמי, צילום חוץ ופנים ועוד.

מפרט נוסף:**

עדשת 28-560 mm לצילום בזוית רחבה במיוחד.

**

מנגנון להפחתת עיניים אדומות.

**

טכנולוגיית זיהוי פנים.

**

סאונד בצילומי הוידאו ואפשרות צילום קבצי VGA.

**

טכנולוגיית עיבוד תמונה 4 DIGIT חדשה, המשפרת את איכות התמונה באופן משמעותי.

**

תמיכה בכרטיסי SD וSDHC.

**

אפשרות שליטה ידנית בפלאש וחיבור פלאש חיצוני.

**

בולם זעזועים כפול.

**

צילום סופר מאקרו.

משקל מצלמת ה- Canon Powershot sx10עומד על 560 גרם בלבד, ומידותיה הן 87X88X124. תודו שמדובר במידות קטנות יחסית למצלמה כה גדולה...

דגם זה הוחלף לאחרונה על ידי דגמים חדישים יותר של קנון Canon PowerShot SX230 HS ו-Canon PowerShot SX130 IS.

נושאים חשובים


מדריך לפיתוח תמונות

פיתוח תמונות היום נעשה כמו שהכול נעשה היום – מהיר, מיידי ובלי יותר מדי התעסקויות.

לקריאה נוספת

מצלמות דיגיטליות דמוי SLR

מצלמות דיגיטליות דמוי SLR מציעות טכנולוגיות מתקדמות ופונקציות של מצלמות מקצועיות בדגמים פשוטים ונוחים יותר.

לקריאה נוספת

מצלמות קנון

מצלמות קנון הפכו לשם דבר בעולם הצילום המקצועי והן נתפסות כמצלמות איכותיות, מתוחכמות ויעילות המצוידות בטכנולוגיה החדישה ביותר בשוק.

לקריאה נוספת

סנכרון תמונות מהמצלמה למחשב

העברת התמונות מכרטיס הזיכרון של המצלמה למחשב מתבצעת באמצעות כבל וכמה פעולות מאוד פשוטות.

לקריאה נוספת

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של עורך דין מוסמך או של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

הבהרה