רוצים להיות הכי מעודכנים? אוהבים לצלם נופים וטיולים? חושבים לקנות מצלמה דיגיטלית מקצועית יותר?

Canon Powershut sx1100 החדשה מבית קנון היא הלהיט גדול של סדרת POWERSHOT, בהמשך לסדרת מצלמות מעולה הכוללות את הדגמים Canon PowershotG10, Canon Powershot sx110, Canon Powershot sx2100 IS.

המצלמה החדשה היא בעלת 8 מגה פיקסל והיא מעניקה חדות תמונה ברמה גבוהה במיוחד, בזכות שילוב טכנולוגיה ברמה גבוהה. המצלמה משלבת טכנולוגיה לזיהוי פנים, זיהוי תמונה, מצבי צילום רבים, ISO גבוה ופתרון הדפסה מתקדם.##

תכונות:

**

8 מגה פיקסל.

**

זום אופטי – X3 . הזום האופטי כולל ארבעה מצבים שונים.

**

מייצב תמונה אוטומטי.

**

מסך LCD 3 אינץ'.

**

רזולוציה מקסימלית של 3456X2592 .

**

כרטיס מולטימדיה.

**

משקל – 245 גרם.

**

כרטיס זכרון SDHC, digital secure.

**

גודל – 96.7X62.2X27.9.

מערכת ההדפסה המתקדמת של המצלמה היא שיפור קטן אבל משמעותי, בייחוד עבור צלמים מקצועיים. המערכת מאפשרת להציג את כל הנתונים של התמונות ולהדפיס את המידע במהירות ובקלות בעזרת תוכנת מחשב פשוטה.

Canon Powershot sx1100 מתאימה במיוחד לצילומים משפחתים, טיולים, אומנות וצילומי עיתונות עבור צלמים חובבים ומקצוענים. תפריט המצלמה נוח מאוד וקל לשימוש. מסך ה-LCD בהיר באופן יחסי ונותן חדות ואיכות תמונה גבוהה. מצלמות מקצועיות רבות קשות לניווט ולהפעלה, ויתרונה הגדול ביותר של המצלמה, פרט לחדות התמונה, הוא קלות השליטה וניווט פשוט באפשרויות הרבות של המצלמה. בנוסף, המצלמה בעלת מבנה חזק ויציב הנוח מאוד לשליטה.

מנגנון ייצוב התמונה במצלמת Canon sx1100 חדש ויעיל יותר. מנגנון ייצוב התמונה מגיב על פי תזוזות הצלם ומוחק את הטשטוש והסימנים הנוצרים כתוצאה מהרעידות. מייצב התמונה פועל על ידי החיישן הממוקם בחלקה העליון של המצלמה.

מנגנון זיהוי הפנים מאפשר צילומי פנים באיכות מקצועית ומנגנון התנועה מאפשר צילום בטיולים ובטבע. המצלמה בעלת מנגנון הפחתת עיניים אדומות.

Canon Powershot sx1100 היא גם בעלת אפשרות צילום בוידאו. הצילום בוידאו תלוי בנפח כרטיס הזיכרון. צילום הוידאו הוא באיכות גבוהה וניתן להשתמש בזום ובמצבי בצילום השונים בזמן צילום הסרט. למערכת הוידאו נוספת מערכת קול באיכות טובה.

ניתן לקנות את המצלמה עם הרחבת זיכרון בתוספת תשלום, גם כברירת מחדל. CANON מציעה זכרון רחב היכול להספיק לצלמים חובבנים. בנוסף, קנון מציעה מגוון של עזרים ותוספות למצלמה ועדשות מסוגים שונים.

המצלמה בעלת זום אופטי X3 וזום דיגיטלי X10 וניתן להבחין באיכות התמונה הגבוהה כאשר מסתכלים בזום. איכות התמונה הגבוהה מאפשרת לצלמים חובבים ומקצועיים להשתמש בה למגוון טכניקות צילום. אין ספק שהפרמטר החשוב ביותר עבור צלמים מקצועים לבחירת מצלמה דיגיטלית הוא איכות התמונה וחדות התמונה. המצלמה החדשה מבית קנון מציעה את הפתרון המושלם עבור אלו החושבים לעבור למצלמה מקצועית יותר אך חוששים שיסתבכו באינסוף האפשרויות והתפריטים הרבים .

דגם זה הוחלף לאחרונה על ידי דגמים חדישים יותר של קנון Canon PowerShot SX230 HS ו-Canon PowerShot SX130 IS.

נושאים חשובים


מדריך לפיתוח תמונות

פיתוח תמונות היום נעשה כמו שהכול נעשה היום – מהיר, מיידי ובלי יותר מדי התעסקויות.

לקריאה נוספת

מצלמות דיגיטליות דמוי SLR

מצלמות דיגיטליות דמוי SLR מציעות טכנולוגיות מתקדמות ופונקציות של מצלמות מקצועיות בדגמים פשוטים ונוחים יותר.

לקריאה נוספת

מצלמות קנון

מצלמות קנון הפכו לשם דבר בעולם הצילום המקצועי והן נתפסות כמצלמות איכותיות, מתוחכמות ויעילות המצוידות בטכנולוגיה החדישה ביותר בשוק.

לקריאה נוספת

סנכרון תמונות מהמצלמה למחשב

העברת התמונות מכרטיס הזיכרון של המצלמה למחשב מתבצעת באמצעות כבל וכמה פעולות מאוד פשוטות.

לקריאה נוספת

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של עורך דין מוסמך או של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

הבהרה